Páry, které už svůj svatební videoklip mají.

Tyto krásné páry už mají svůj velký den za sebou a já měl to štěstí, že jsem mohl být u toho. Přidáte se k nim i Vy?

Irča & Honza

Místo: Statek Želiv

Kamera, edit: Jan Miškela

Svatba Honzy a Irči svatba se konala na krásném místě na kraji Vysočiny v obci Želiv, kde nedávno vyrostlo útulné svatební místo Statek Želiv. 

Honza s Irčou byli od prvního kontaktu skvělý a pohodový pár. Oba jsou romantici, spontánní a zábavní. A přesně taková byla jejich svatba. Plná emocí, smíchu a neopakovatelných momentů.

Niky & Honza

Místo: Samota Křemen

Kamera, edit: Jan Miškela

Nedaleko Světlé nad Sázavou se rozkládá nádherné, nejen svatební místo, Samota Křemen. A právě zde si řekli své ANO Honza a Niky. Oba vášniví cestovatelé, milovníci Jižní Moravy.

Svatba se rozjela hned od úvodu a bylo tomu tak až do konce. Krásný a dojemný obřad, cimbálová kapela, párty už od odpoledne. A večerní zakončení, kdy jsme novomanželům naservírovali Same Day Edit video. Věřím, že lepší tečka to být nemohla.

Bára & David

Místo: Zámek Savoia

Kamera, edit: Jan Miškela

Na krásném zámečku Savoia nedaleko Prahy si řekli své ano Bára a David. Tato česko-francouzská svatba se nakonec kvůli špatnému počasí konala ve vnitřních prostorách, což ale vůbec nevadilo.

Svatební editorial u Vodních domků

Místo: Vodní domky Rudíkov

Kamera, edit: Jan Miškela

MuA: Kateřina Miškelová

Foto: Katarina Ellis

Koordinátorka: Anna Snížková

Výzdoba a květiny: Iva Vlesiva / Svoji v chvojí

Hair: Patricie studio

Ženich: Lukáš Homolka

Nevěsta: Hana Coufalová

V srdci Vysočiny, nedaleko Třebíče, vznikly nedávno dva vodní domečky. Právě u nich se konal svatební editorial, jehož jsem byl součástí.

Napište mi